View Single Post
Staro 24.09.2012., 22:34   #646
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa ako ti ne smeta što Z68 čipset nema USB 3.0 i SATA3 natvno podržan od strane čipseta, onda možeš uzeti ovu jeftiniju Z68 Asusicu. Čak ona ima bolju naponsku regulaciju od ove moje. Ja sam uzeo Z77 zato jer sam, eto, htio najnoviji čipset, čisto radi psiholoških razloga, dok Điđibajt bi pak iz vjerskih razloga izbjegao tako da je nebi uzeo ni da je badave ali to je moje mišljenje o njihovim pločama

Ova moja ploča je OK. ima dobru naponsku regulaciju. Vidiš u mom sigu kako drži i7 2600K bez nekih problema. Nisam do sada BSOD doživio na tim postavkama, već nekih 2-3 tjedna koliko je imam. Flešao sam najnoviji BIOS i sve je u najboljem redu.

Maximus V Gene je dobra ploča, nije ROG marketinška glupost, vrijedi ona tije para, samo je mATX i to meni recimo ne paše. Volim velike punokrvne ploče

Dakle, suma sumarum. Ako možeš živjeti da nemaš najnoviji čipset, uzmi Z68 Asusicu. Ako misliš da ti je bolje imati najnoviji čipset, sa USB3 i SATA3 nativnom podrškom, uzmi Z77. Điđibajticu izbjegni i to je to moje mišljenje, eto. neko se ne mora složiti i može preporučiti Điđibajta
Brko je offline