View Single Post
Staro 12.11.2015., 23:34   #3259
markdeejay
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Sphere Pregled postova
Malo si ti previse toga zamislio za 6000kn

Uglavnom SSD i przilicu uzmi kasnije, njih je kasnije najlakse ugraditi i dokupiti, za SSD gledaj neki od 240gb posto su im cijene dosta pale, a trebat ce ti zbog toga sta je ovaj od 120gb premali za nove igre koje imaju i po 50-60GB.

Znaci sad ti je prioritet sto jaca graficka i dobar procesor, nisam slagao u ADM-U:

XFX R9 390 8GB, XFX-R9-390P-8DB6
Procesor AMD X8 FX-8300
GIGABYTE Main Board Desktop AMD 970A (SAM3,DDR3,SATA III,LAN,USB 2.0/3.0) ATX Box
LC Power CPU Hladnjak LC-CC-95 - 90mm Intel/AMD
KINGSTON 8GB 1866MHz DDR3L CL11 DIMM (Kit of 2) 1.35V HyperX FURY Black
Fortron napajanje Hyper 600W
SEAGATE HDD Desktop Barracuda 7200 ST1000DM003 (3.5",1TB,64MB,SATA III-600)
Kolink kućište DeathClaw Midi Tower Black - bez napajanja P/N: GEKL-001

Ukupno: 6.051,96, besplatno slaganje, dostava je 80kn!
Ako bi isao na intela, onda bi morao uzeti puno slabiju graficku, a u gamingu ti je graficka najbitnija, razlike između procesora u igrama i nisu nesto.
Hvala.

A u kojem dućanu je onda ovo slagano, da i ja malo pronjuškam kod njih?
ADM sam uzeo jer imam OK iskustva sa njima i čini mi se da imaju pristojne cijene.
S obzirom da nisam tolko tehnički potkovan, što točno pozitivnog mogu dobiti ugradnjiom SSD-a. Da li samo dobivam brži rad operativnog sustava ili? Koje su prednosti kod Online igranja, npr. BF4?
Napominjem, ne budem kasnije overclockal računalo, pa ako postoji ušteda na nekim komponentama, molim da se i to uzme u obzir.

Računalo mogu podići i u Zagrebu, nije mi problem.

Koja se garancija dobije na ovo i da li se dobiva na cijelu konfiguraciju zajedno ili po svakoj komponenti zasebno.

Ovo nije mala investicija pa bih htio imati sve potrebne informacije prije nego se odlučim na kupnju.
markdeejay je offline   Reply With Quote