View Single Post
Staro 26.01.2018., 14:12   #531
sasa1305
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Pula
Postovi: 2
Pomoc-jailbrekanje softvera 4.82

LP, imam PS3 Slim cech-2004A, datum proizvonje 2009 posljednji kvartal.
Jailbrekan je i koristio sam ga godinu dana i bilo je sve super. Multiman i Cobra su 4.80 verzija, također i sam software konzole.

Jučer sam updatao na verziju 4.82 i napravio acaunt na ps store i odjednom mi vise ne zeli pokrenuti igrice preko multimana(pojavljuje se error 800100017). Pretpostavljam da je to jer je potrebno stavit najnoviji multiman i cobru, no tu se javlja problem, kad se stavi USB ili prjenosni disk PS ga uopce ne prepoznaje, takoder preko LAN kabla ne mogu nista prebacivati jer ne radi multiman.
Skinuo sam nove verzije cobre i multimana prema nekim tutorialima na youtube ali posto ne ucitava usb ne mogu nista. Nakon svega toga formatirao sam cijeli PS3 u nadi da ce nakon formata i stavljanja postavka na pocetak prepoznati port(yojstick je ustekan u usb i njega sve normalno ucitava, takoder usb je stavljen na FAT32) ali ništa.

trenutacno je ps3 prazan i htio bih sad sve to popraviti, makar ako je potrebno/moguce downgredati(našao podatak da se modeli proizvedeni do 31.12.2010 mogu downgredovati) 4.82 na 4.80 jer mi frend veli da ne vjeruje da su probili 4.82 i da ce raditi ali na youtubu uvjeravaju da je probijeno. evo sve ovo sam napisao i zakljucio citajuci po forumima i gledanjem youtuba i nisam bas siguran šta radim. ukoliko mi netko želi pomoci malo detaljnije da ovo popravim i da opet mogu igrati igrice koje skidam s torenta bio bih mu jako zahvalan. Mozete me kontaktirati i preko facebooka(Saša Slamek https://www.facebook.com/slameksasa)

Ukoliko neko zna nekog u okolici Pule da se bavi ovime mogu mu dostaviti da to odradi uz naknadu.

Unaprijed hvala.
sasa1305 je offline   Reply With Quote