View Single Post
Staro 27.07.2013., 13:03   #328
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Taj monitor možeš prodati nekome za 2000+kn ako baš ciljano traži taj model. Inače ne znam zašto bi ga netko uzeo pored novog dell-a 2412. Ni danas mi nije jasno po čemu je taj monitor precijenjen na našem tržištu za kojih cca 1000kn. Ne želim ti kvariti iluzije o prodaji za neku povoljnu cifru nego samo iznosim svoje viđenje jer sam i sam razmatrao taj monitor dosta davno međutim ničim mi nije opravdavo tako veću cijenu u odnosu na konkurente.
Što se tiče ovog 29'' dell mogu samo reći da sam imo priliku raditi na njemu kojih pola dana i nisam ni malo impresioniran. Preporuka da ga prvo isporbaš i vidiš prije kupnje ali meni za tu cijenu nikako ne može ni da uđe u razmatranje dok možeš kupiti isti 27'' monitor sa većom vertikalnom rezolucijom. Ali za ono što si ti spomenuo monitor je i više nego dobar i bit će ti mislim ugodan ali barem meni je cijelo vrijeme prolazilo kroz glavu još samo da je 360 pixela po vertikali
Možda je to stvar navike ali meni taj veliki nesrazmjer vertikale i horizontale na tako "malu" dimenziju ne paše nikako.
bor1s je offline   Reply With Quote