View Single Post
Staro 13.04.2017., 09:07   #29
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ne uspijes li pronaci jaci argument od svoje koprofagije za nemogucnost pracenja poprilicno konciznih i jasnih uputa iz dokumentacije koju sam naveo, slobodno odaberi kompajler po zelji i testiraj sam. Ja jesam, i to prije nego su tvoje zacakljene oci ugledale clanak nakon NDA lifta. I nije bilo dobro... Jer u pogledu "fjučur prufa" i ostalih velikih rijeci kojima se hrustite, ovo ne izgleda obecavajuce, niti za servere sada, niti za future sutra.
Ja imam sreću da ne razumijem ni riječi o čemu si pisao u zadnjih n postova pa to ne utječe na mene. Da znam, vjerojatno nikad ne bi kupio Ryzena, ali ovako ću pričekati da se malo situacija s pločama popravi, zaliječe dječje bolesti i vjerojatno nakon ljeta mijenjam i7 Haswella za R7 1700 Ryzena jer izgleda da i Cinerender zanemaruje te ozbiljne probleme o kojima govoriš i s 300€ AMD procesorom ostvaruje bolji rezultat od 1150€ Intela.

Ponekad je dobro živjeti u neznanju. Moj djed nije znao što su UV zrake, stres, kalorije...
Sve je to utjecalo na njega no on pojma nije imao i s obzirom da je bio vitalan do 90, mislim da bi mu spoznaja o tim stvarima samo pokvarila život.
skitnica je offline   Reply With Quote