View Single Post
Staro 16.12.2013., 13:32   #30
Cooler Master
Registered User
 
Cooler Master's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Europe-Holland
Postovi: 27
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Debljina više-manje, ali kučišta koja imaju bočni plexi ziher nisu OK po tom pitanju. Tu su i rupe za vodeno, 5.25" rupe na koje se uglavnom ne može vratiti limić nakon što ga se skine, debele plastične letvice, široki meshovi... a širina mesha ne bi trebala biti 1/20 valne duljine inače se ponaša kao slot antena... pa plastične vodilice za HDD i ODD zbog kojih diskovi nisu uzemljeni na kučište (u serverima su uvijek metalne), itd.

EDIT: CoolerMaster, hvala na odgovoru. Pitao sam jer sam čitao da neki proizvođači špricaju plastike i gume metalnim lakom upravo zbog EMI zaštite, na serverima obavezno. Mislio sam dobiti možda više info za CM kučišta budući da službeno nije ništa objavljeno i budući da kupujem novo kučište nakon 13god pa se sad dvoumim između 690 II Advanced i 690 III. Na II mi se sviđa X-Dock, a na III veći propuh
Oficijalno samo model Silencio 551, sto smo i naveli.On je radjen za Nemacko trziste za partnera koji se bavi sklapanjem PC-a.Pored svih stavki koje si naveo, takodje nije moguce da budu EMI koja su farbana crno unutra.

Sto se tice metalnog laka, mi barem nemamo te informacije ali provericemo sa nasom fabrikom oko takvih mogucnosti.

Hvala
Cooler Master je offline   Reply With Quote