View Single Post
Staro 17.04.2015., 18:46   #61
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Jedino ako volite baciti 200 kn onda kupujte sa G2A.Tako sam i ja bio pametan i kupio "Retail Win 7" za 14.99$. Radio pola godine,i nakon toga radio reinstalaciju i nece da mi registrira windowse.

Nisam zvao MS podrsku jer nisam tupav.Poucen prethodnim iskustvom od prije par godina,MS agent mi je trazio racun da im skeniram gdje sam kupio OEM windowse i uslikam naljepnicu sa tim keyem i posaljem na email.

Nakon toga sam primio email da mi je cd key ponovo aktiviran. Moram samo napomenuti da sam mijenjao plocu te da mi se zbog toga kljuc nije htio aktivirati i da mi je microsoft agent izasao u susret zbog OEM verzije jer ipak nisu tako rigorozni i razumiju da ipak u HR nije moguce kupovati nove vindowse sa novom plocom i ako budem opet imao problema da ih slobodno kontaktiram.Fair, Bro.

To sto oni prodaju na G2A su MSDN kljucevi koji nisu za preprodaju,ili se radi o retail kljucu prodanim po par puta,pa kad sistem registrira da se koristi na par mjesta istovremeno onda ga disejbla. Ima tu i studentskih win kljuceva,pa ukradenih iz boxanih kutija,pa ruskih itd

Ajmo biti realni i reci windowsi za 100 kn? Pa normalno da je kljuc nelegalan bez racuna od ovlastenog MS partnera. Samo je pitanje vremena kad ce kljuc biti flagan kao ilegalan,moze proci pola godine,godinu,dvije,dok sistem ne skuzi gdje se kljuc koristi,gdje je nestao,a gdje je prodan. Na amazonu brate imate po 60$ kad su akcije.To je 450 kn,i znate da ste sigurni.

Zadnje izmijenjeno od: Romano.Cule. 17.04.2015. u 18:52.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote