View Single Post
Staro 15.10.2009., 10:17   #120
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Denzil Pregled postova
@dr_epox
Nije problem u šarafu, da ga je donio odma donio bi novi hladnjak. Problem je šta je on tokom montaže vidio da jedan šaraf ne drži (ili nije vidio, još bolje) no svejedno je išao to montirati.. i tokom rada su ova 3 popustila jer im fali 4.i cijeli hladnjak je tako uništen. Dakle, nestručno rukvanje - nije pokriveno jamstvom. Da je stao na vrijeme, da nije nestručna osoba, to se ne bi desilo.
Hmm da ti je tata stao na vrijeme denzile nebi ti danas baljezgao ovakve gluposti.
Naravno da sam nestručan nakon što sam više ni sam neznam kolko kompova sastavio i ovo mi je prvi takav slučaj.
Naravno svi mi doma imamo mikroskop, šubler i kajti ja znam kaj da vidimo kolko je kraći šaraf, naravno usporedi veličinu šarafa sa kutijom od cigareta da dobiješ uopće filing koje su veličine šarafi i kako pažljivo treba rukovati s njima da se ne izgube.

Krajnja stvar je da sam svojom "nestručnošću" složio za pola sata cooler s tekućim metalom i sada drži i radi kak spada, općenito da sam znao za dizajn pričvršćivanja izbjegao bih ovaj cooler u velikom luku, scythe, zalman i još par drugih proizvođača je to puno bolje rješilo sa svojim coolerima (čitaj nemaju 0,5mm šarafe koji se šarafe u bakar).

Uglavnom poanta je da su trebali zamjeniti ali nisu, ja sam to složio a komponente sad kupujem drugdje cca. za 4-5 računala mjesečno, pa ako njima paše da svoju lovu nosim drugdje ok.

I inače kaj se tiče njihove prodaje čini mi se da za nju nisam rekao ništa loše, mada je od tamo otišlo par dobrih dečki s kojima sam prije radio.
Uglavnom oni žive od mene a ne ja od njih i da osjećam se prevaren od njihove strane i ne nisam nastupio ko kauboj nego fino došao na reklamaciju.

Ne kupovanjem kod njih gubim 8% dodatnog popusta koji sam ostvarivao kod njih, pa nek mi svi lajbeki koji se hvale kak su stručni i ovo i ono a ja nestručan objasne kako fizička osoba ima takav popust i nek se zapitaju kolko je to onda robe kupila i kolko kompova je sastavila da to ostvari a da prije nije imala takvih problema nego su neispravne komponente uredno zaprimane i rješavane u roku pola sata.

Eto toliko.
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote