View Single Post
Staro 09.12.2008., 09:38   #107
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Mislim da Honde nejdu ni pod razno, neću govoriti o isplativosti ili ne isplativosti istih ali one su kao alfa - auto te veličine nebi smio tolko koštati ako ga se kupuje radi prijevoza od točke A do točke B, guštacije su nešto drugo ali to i nije predmet raprave...

Što se rata i kredita tiče ja bi si recimo bez većih problema mogao priuštiti i auto od 250k kn da oću ali mislim da jednostavno nema svrhe kad će me sasvim ugodno prevesti i neki za pola ili trećinu toga, IMHO bitno je da je dovoljno velik da te ne mjesi kad se voziš izvan grada po našim vrlim cestama (bar na srednje relacije puta) i da ima servo i ostale stvari da se manje umaraš - izvan toga mi je nebitno dal je dacia za 60k ili mercedes za 600k ali je dobra ideja kad se već kupuje auto kupiti nešto što ima najveću vjerojatnost da nećeš imati problema, zamjenska vozila i ostalo to je sve crap, da mi se vozi neka glupost samo da se imam tu i tamo prevesti imam rentacar i za 150kn/dan iznajmim nekog jeftinjara fiata i odem kamo treba i ne brinem brigu oko rata, kredita ili servisa i tupavih mehaničara kojima se u očima pojavi dolarski znak kad te vide...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline