View Single Post
Staro 09.12.2008., 08:48   #106
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Imam Yarisa (ona prva serija, origigi japonese 1.0 68KS 5v) već 8 g. - 120.000km, 0 (nula) kvarova, potrošnja uvijek ispod 6l/100km, a ne mazim ga (ujutro kad idem na posao, normalno mi je potegnuti preko 130 na riječkoj zaobilaznici kod Vrata Jadrana). San od auta - toči i vozi. Nema nešto opreme jer se onda nije mogla ni kupiti, a danas su opremeljene svime i svačime. S njome sam se 'navukao' na Toyotu. Preporuka.
Namjeravao sam je zamijeniti Aurisom pa sam bio i na par probnih vožnji. Diesel 2.0 120KS je zvijer od auta koja leti čim takneš gas dok je 1.6 120KS benzinac trom do bola dok ne dođe do 4.000rpm. Nažalost, ni jedan ni drugi ne spadaju u budžet prosječnog HR građanina. Da imam para, uzeo bi si diesel verziju. Lik iz salona mi je rekao da ni ona 1.4 diesel verzija nije loša bez obzira ne nešto manju konjažu. Kod Aurisa mi smeta ona centralna konzola koja spriječava kontakt sa suvozačicom .
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline