View Single Post
Staro 09.01.2019., 13:32   #2164
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Evo da dignem malo temu. Upravo došao iz T- Com centra onako snužden, potišten a bogme i ljut. Nevjerojatno kako su mi metnuli kajlu. Mjesec dana prije isteka ugovora mobitel tarife ( imam 3 mobitela pod ugovorom i jedan na simpi ) zove mene lik iz HT-a kao da produžimo tarifu za Internet i daje mi iste uvijete kao i do sada ali dobit ću veću brzinu za 20 mbit/s ( u stvarnosti povećalo se samo mbit/s ) i uz to dobijem još i bon od 400 kn u Santa D. Naravno da sam se kreten polakomio i uzeo to. Naravno da bon nisam dobio nego sam danas reklamirao pa budemo vidili. Sad dolazimo do glavne stvari , računi za mobitele 300 kn a sad pošto je ugovor istekao račun je narastao za oko 250 kn, znači 55o kn,predivno. U centru veli lik to je tako i gotovo,može mi ponuditi neki mali popust al po meni zanemarivo.
Veli,moram vam reći ako idete kod drugog operatera za mob. usluge automatski vam se povećava za 80 kn fiksna usluga koji ni ne koristim a bez nje nemogu imati Internet.Eto tolko o brizi za korisnika koji je cijeli život kod njih.
freddie je offline   Reply With Quote