View Single Post
Staro 05.07.2018., 15:15   #1516
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor malaivica Pregled postova
Da Shroud ima taj pure aim.Mozda i najbolji u igri.
Ali,da li je neko od vas probao igrati NA? pa to je toliko lakse igrati nego EU.Grindao sam rank jedno vrijeme tamo i to je za nepovjerovati kolko ljudi tamo neznaju igrati.Puno je lakse igrati nego EU.
I NA serveri rade najbolje,dok je EU jedan od najgorih regija za igrati.
Ja sam u eu sad u top 0.15%, 2020 rating ja mislim. NA nisam probao. Šta, nije tam ping zajebaniji?

Citiraj:
Autor exer1212 Pregled postova
A vjerojatno si u pravu, evo danas sam skontao da neka puska basss kasni.. dakle testirao sam valjda na 100 metara, skoro 2 sekunde kasnije je pogodio metak.. sad dal je zbog pinga ili, ne znam..


Ja tek nedavno i cuo za Shrouda, nisam pratio CS niti ista, pa nisam ni cuo za njega


btw kako se biraju mape? posto je malo zeznuto, tj ne mogu odabrati da samo jedna bude uvijek, nego ili all ili neke 2,mini royale, battle royale
Možeš birati između Mini i Normalan BR. U normal imaš 2 mape, koje su random.

Mada, meni je zadnje vrijeme od 10 mečeva, 8 ih je zelena mapa, a 2 Miramar.

Što misliš pod "bass kasni"? Misliš zvuk? U teoriji, zvuk putuj brže od metka, tako da bi zvuk trebao prije doći od metka, što ovdje nije slučaj.
Zna se i meni desiti da netko puca po meni a zvuk dođe sekundu-dvije kasnije, dok čujem da je metak već došao.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
sad se više nemogu birat, to jest može se odabrat ova nova, mini royale

a u battle royale su dvije stare mape, nemoš ih birat zasebno
To sam jučer skužio. To su ili nešto zajebali ili kontradiktorne stvari rade. Prvo kažu da će se moći birati, pa je moguće birati, pa dodaju mini BR i onda se više ne može birati izmeu 2 BR mape, već između Mini i BR. Čak mislim da su samo na isti pattern stavili MINI I Normal.
Mommistake je offline   Reply With Quote