View Single Post
Staro 14.06.2018., 00:52   #502
RaNz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb/Križevci
Postovi: 346
Pozdrav, Nokia 8 mi je totalno umrla - ne reagira na otključavanje, niti na punjač. Kad se spoji na punjač ne dogodi se ništa, niti zasvijetli, niti ne zavibrira.

- mobitel je star ~4mj, u besprijekornom stanju jer od prvog dana ima maskicu i kaljeno staklo
- nije bio smočen nikad
- nije se ispraznila baterija (u trenutku umiranja je imala 60-70%)
- kad ga spojim na usb, windowsi vide da je neki uređaj spojen, ali ne mogu otvoriti memoriju
- nema nikakve zaštite

Ovo sam napisao čisto da znate kontekst, kako bi mi mogli eventualno pomoći - trebam ovlašteni Nokia servis, koji ima mogućnost povrata podataka. Vjerojatno je matična riknula, te će ga trebati otvarati za povrat podataka, pa bi bilo dobro da neki ovlašteni servis (da ne izgubim garanciju) ima tu mogućnost (pitao sam u Agram servisu, oni ne mogu vratiti podatke). Ukoliko nema ovlašten servis, jel ima netko ovdje tko bi mogao izvući podatke, po mogućnosti bez otvaranja (barem pokušati)?

I zadnja opcija - ukoliko nema ovlašteni servis mogućnost vraćanja podataka, a bez otvaranja se ne daju izvući, ima li netko vezu u ovlaštenom servisu, pa da nakon što ga oni otvore, da daju memoriju nekome od vas tko može izvući podatke?

LP
RaNz0 je offline   Reply With Quote