View Single Post
Staro 09.03.2010., 14:41   #69
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Citiraj:
Autor tskarda Pregled postova
Ja sam samo želio ukazati na to, ako netko bude tražio po forumu gdje se raspravlja o facebooku da će se dobro potruditi da nađe ovaj topic, jer nemože pretpostaviti da se tu spominje faceb00k ili fajsbuk ili fejsbuk.

Još nekako mogu shvatit ovo fejsbuk ili fejs jer je to ušlo u žargon, ali namjerno stavljanje nula umjesto slova O mi ne leži nikako. Pa nije ovo emo forum ili 1337 forum.
Jasno je sve i ja (ako ste dobili taj dojam) uopće ne proturječim, samo velim da je Fejsbuk ili čak Faceb00k najmanji problem. Diljem foruma ljudi non-stop pišu pizdarije poput grafa, grafulja, mema, proc i tome slično, pa to isto otežava pretraživanje tema i postova, pa se nitko ne buni. Kad se "svi" ionak izražavaju na taj način, pa im je svejedno. Kolko vidim moderator je promijenil naslov teme, tak da čak i naš off-topic više nije problem, jer smo se u temi tak i tak dotakli svega pomalo - od toga da se Google gura u sve živo i neživo, pa do utjecaja društvenih mreža na današnje društvo. Koga zanimaju teme o Facebooku, lako pomoću tražilice pretraži naslove tema i između ostalih bude našel i ovu, pošto je sad u nazivu teme jasno napisano Facebook.

Jedna prigodna: Facebook Founder = 1337 H4X0r ...ako ništ drugo, bar se čovek nasmije.
McG je offline   Reply With Quote