View Single Post
Staro 25.12.2015., 21:01   #864
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
ZTE router, sve original T-Com, spojen na ACS, DSL uptime cca 7 dana.
Uvecer sve radi uredno. Gasim komp i nakon jutarnjeg paljenja nemam internet iako na routeru sve lampice uredno svijetle i u samom routeru pise da je uredno spojen na net i ima uredno dodjeljenu vansku IP adresu.
Nakon malo istrazivanja otkrijem da mi LAN mreza (LAN 1,2,3) preko njega radi uredno, ali internet uredno radi samo preko WiFi-a, a preko bilokojeg LAN porta/kabela ni jedan komp ni laptopi ne mogu otvorit ni jednu vanjsku adresu; u isto vrijeme Ping sa sva tri LAN porta uredno prolazi do svih isprobanih vanjskih adresa...

Reset routera mi preostaje jos jedina nada i to se pokaze kao rjesenje; nakon reseta svi LAN portovi opet rade uredno i "propustaju" sve klijente na internet.

Jel zna netko u cem je u ovakvoj situaciji problem sa tim routerom, jer takvih problema nisam imao sa 6 "vrsta" prethodnih routera? Jel router u banani pa da trazim novi, ili se to nekim podesavanjem moze rijesit?
Da se nadovezem na ovaj moj post od 4.12. i izjadam.
Prvi put (gore spomenut) su mi otkazali svi LAN portovi nakon tjedan dana urednog rada. Danas mi se dogodilo da je otkazao samo jedan LAN port nakon 13 dana od zadnjeg reboot-a.
Kinezic se definitvno popravlja sam od sebe
Prezime je offline   Reply With Quote