View Single Post
Staro 21.05.2019., 08:13   #2033
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 450
Ma kad ne da meni vrag mira...

Naručim si TP-LINK Archer C5 AC1200, sve prođe u redu, nakon 7-8 dana dođe overseas, paket neoštećen...

Otvorim, kad ono unutra TP-Link Archer C50 AC1200, bijeli sa 4 antene...

Zovem korisničku službu ali čini mi se da slabe koristi od toga, vrti govorni automat u krug i sve preusmjerava na web, ne možeš doći do operatera, pitanje da li uopće ima tamo nekog živog.

Šaljem mail sa slikama u četvrtak i tražim zamjenu za naručeni i plaćeni uređaj, još nema odgovora... Čekam još danas pa ću probat poslat mailove na sve adrese koje nađem, možda upali. Može tako proći 14 dana i nemam više pravo niti na povrat novca...

Frknuo bi ja njega dalje bez problema, ali i račun i garancija glase na C5 model a ne na ovaj C50... I da ga počnem koristiti što sa garancijom ako rikne, otkantat će me servis bez ikakvog problema...

Bez obzira kako će ovo završiti, jer nisam nešto optimističan, sad sam uzeo nešto od njih i nikad više makar za 1 kn dijelili... Niti kod njih niti kod nikoga tko je van države... Nije ni stvar u tih 250 kn, ponekad više otresem u birtiji tjedno, ali bit toliko aljkav...
Ico2005 je offline   Reply With Quote