View Single Post
Staro 04.07.2022., 13:00   #2405
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,728
Fingertip. Ako je palmgrip onda cijelom rukom mices mis, a pretpostavljam da ne mices. Slicno sam i ja, dlan mi je naslonjen lagano na mis, ali prstima korigiram mis.

Maleni misevi ti pasu, sto manji to bolji mis. ja sam se dugo mucio sa velikim misevima g402, onda sam presao na malene miseve dok sam skuzio da ovi nisu za mene. Isto tako volim high DPI settings iako svi igraju na low... Mozda je to i razlog zasto sam suxao na FPSima, hahaha. Forsirao sam veliki mis i low DPI jer tako pro igraci igraju, a bio kanta za napucavanje i mucio se kontra sebe, umjesto da sam dignuo DPI na 4k i s prsticima ciljao...

Uglavnom mali misevi, G PRo Hero je bomba mis, neznam jel izsaslo sto bolje od tog misa...

P.S. ne igram vise, imam skiller1, slican je, za posao odlican. G PRO sam dao jednom momku koji ima malu ruku ali on koristi claw grip i sljaka i na tome, ali on ima stvarno malu ruku, 5 puta manju od moje. Ako imas ogromne ruke onda mozda mozes i ove vece miseve koristiti mada sumnjam... mucit ces se...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote