View Single Post
Staro 30.01.2013., 20:58   #30084
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
US Army ne bira kvalitetu nego najjeftinijeg ponuđača. 99% stvari koje imate na sebi ili oko sebe je proizvedeno na Taiwanu ili Dalekom Istoku. To ne rade ljudi u pećinama neko visoko disciplinirani specijalizirani radnici na high-tech strojevima. Da ne serem sad dalje.

Zubich, za Shana obavezno uzmi njihov crown-race reducer na 1 1/8. Pitaj boga koji oni točno headset isporučuju s ramom, pa da imaš zlu ne trebalo. Ali, nemoj slučajno uzet njihov pressfit BB, jer ga dobiješ za 30€ u deželi, red veličine XT. Dakle svoj SLX pogon ili što god da imaš, a da je 24mm spindle možeš iskoristit.
Treba ti još 30.9 sic štanga. Realno, ne bi bilo loše i neki QR seatclamp uzet jer Shana isporučuju s clampom na imbus. Ako imaš neki zatezač tipa Stinger, zamijeniš ga 1:1 za neki koji se kači na ISCG.
Sektor je ok, ali obzirom na niski BB, U-turn ti neće biti od koristi. Ajde, na 130 još nekako. Frkni ga za 1800 i probaj naći nekog Revelationa, dobro će doć što lakša vilica za kompenzaciju relativno teške rame.
Pričao sam s ekipom u DSG-u, da se naručit WTB Frequency i23, UST obruč širine 23mm za 400kn. To bi se odlično složilo s Hope nabom. Složiš barem stražnji da bude mekano iza i rokaš.
Apropos nabi, obzirom da imaš Hope, protegni se na 142*12 dropout i nabavi osovinu. Vele da je dramatična razlika.
Edit- recimo ovakav setup, makar ove macaw-blue boje više nema u ponudi.
http://gp1.pinkbike.org/p4pb9141270/p4pb9141270.jpg

Jednostavno nemam pare za Shan ali znam kako bi ga složio da ga slažem. S tim da me u zadnje vrijeme jako mame neke ~130mm fulke - SC Tr, Transition Bandit, Banshee Spitfire. Sad čekam neku dobru ponudu za stražnji kotač, a drugo ćemo vidjet. Jedno po jedno.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: SileTzar. 30.01.2013. u 21:06.
SileTzar je offline   Reply With Quote