View Single Post
Staro 26.10.2011., 23:18   #15079
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Skokici :)

Citiraj:
Autor Onyx Pregled postova
Pa tebi se upravo to dogodilo. Bacilo te napred (i tijelo i bajk su malo zaronili), a prema snimci si samo dropao jer nisam primjetio da si povukao volan bajka malo prema gore na samom rubu. Srećom nisi dugo letio pa se nisi mogao toliko zapiknuti.

Naravno ovo je samo ono što sam zaključio iz snimke, a ne iz osobnog iskustva jer do sada nisam imao koleso za skakanje no prvom prilikom ću probati pa vidjeti iz prvog lica

Budemo zajedno diskutirali nakon što poletim prek toga

No svaka čast, daleko si letio
Dvije stvari su mi zapele za oko, kao što vidiš, pa moram malo urigirat i rec koju u obranu Boleka
Prvo: to sto je kratko letio je samo zajebanija stvar nego da je dugo letio, jer kad si u zraku, ti kontroliras bajk, a ne bajk tebe i vjeruj mi puno ga je lakse "vrtit" i "prebacivat" po zraku nego po terenu, a iz snimke se i vidi da iako je i Murini malo previse potonuo prednji kraj, tj nije ga dovoljno "cuknuo" pri vrhu skoka, pa mu je zadnji odletio previse u zrak, on ga je u to malo leta uspio toliko izravnat da lijepo sa oba lenda.... Sad si zamisli da je imao i vise vremena i vise prostora za sve to.... Milina

A oko ovog drugog necu nista komentiret, samo sam podebljao
Moram malo i zekat, nadam se, tj. znam da ces sad uzivat u svom novom bajkicu i bit puno hrabriji

A eto da i ne ispadne da samo teoretiziram iza monitora, pokoja u akciji,
7mi mj, 57mica, onaj drveni skok koji su sad maknuli
http://www.youtube.com/watch?v=er9YMK3MISg

EDIT: Sile, pokazat ces mi taj zidic, nismo dugo bili na cevosima i PIVI u Big Mami
A kaj se bajka tice, ja navijam za OnOne, moc ces ti to i uzbrdo i nizbrdo, ipak ti vozis na najjace

Zadnje izmijenjeno od: the55mic. 26.10.2011. u 23:25. Razlog: Sile :D
the55mic je offline   Reply With Quote