View Single Post
Staro 08.02.2019., 15:39   #8
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,562
Citiraj:
Autor Jakic007 Pregled postova
Nije mi potreban dodatni AP jer signal je i s ovim speedport ruterom ok u cijelom stanu osim sto na racunalu moram imati veliku tp link antenu spojenu na mreznu karticu jer je racunalo skroz na suprotnom dijelu stana od rutera.
Mozete li mi molim vas samo poslati nekoliko best buy rutera recimo jer ne znam uopce u kojem cjenovnom rangu gledati niti se razumijem u kupnju rutera? Gledao sam ove neke asuse koji se preporucaju na internetu ali su svi preko 1000 kn. Dat cu te novce ako je bas potrebno za ovo sto sam naveo ali ako mogu proci jeftinije kao sto je kolega iznad rekao neki mikrotik 300-400 kn onda bih to radije.
bilo koji router ti je bolji od ovoga što nude operateri,ono na što moraš paziti,jer router nekupuješ svaki dan(u principu na 5-10 godina pa se isplati malo dublje potegnut u đep) je -da ima gigabitne portove,da je "AC",da ima mogučnost taganja portova(postavljanje van id-a) i da pomogučnosti podržava neki od costom firmwarea,takvi ti negdje od 500-600 kn počinju,naravno princip je takav da što skuplje to bolje ali ovi jeftiniji služe svrsi ako nemaš nešto posebno u mreži što treba slagat,iz razloga jednostavnost firmwarea,brigu oko razvoja firmwarea preporuka je svakako neki od asusa.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 08.02.2019. u 15:46.
skalar je offline   Reply With Quote