View Single Post
Staro 14.07.2017., 11:19   #90
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
nisu svi usli sa tom nadom, samo oni naivni, tko si je dao malo truda citati i istraziti prije ulaganja taj je znao u sta se upusta (imam i ja par njih koji su mi dosli sa idejom da bi ulozio 50ak tisuca kn a nije si dao truda procitati ni prvu stranicu "rudarenje za pocetnike" uz obrazlozenje "nemam ja vremena", rekoh mu "nemoj me vise zvati, imas internet pa njega zajebavaj"), no ja sam isao sa ROI na 9 mjeseci koji mi je sad na 3 mj tj iduci mjesec ce biti otplacen ako cijene ostanu ovakve jer tko mi kriv sto nisam prodao prije 10 dana kad sam imao zaradeno u dva mjeseca vise nego sam ulozio, a za mjesec dana opet mozda bude vise nego je investicija bila

onaj tko ima rigove koji trose po par tisuca dolara struje taj nije jucer krenuo i ima neku zalihu novaca otkud ce pokriti struju tako da se za njih ne brinem, a sto se tice novih rudara, svima sam govorio da krenu sa jednom grafom ako vec imaju komp ili sa max 4 grafe ako idu ulagati da vide oce im se to sviditi i oce uopce skuziti kako ti ide, neki nisu nikad krenuli, neki su odustali radi cijene, neki su ulozili 1000kn u crypto i sad trejdaju samo

Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Jel oce sad tko uloziti 100 000 kuna u rigov? Jel oce sad tko unajmiti kombi i ici po graficke u Francusku za 100 000 Eura?
Nece, znaci groznica rudarenja je prosla.
to su bile nebuloze i odgovarao sam ljude od takvih pohvata, te su ideje samo imali oni koji ili ne znaju ili ne zele citati jer da su citali i bili razumni ni kad je eth bio cca 400 dolara ne bi ulazili sa takvom investicijom u nepoznato podrucje
vacs je offline   Reply With Quote