View Single Post
Staro 23.02.2020., 23:49   #14160
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Vidis,meni ne bleeda.
Tv je profesionalno kalibriran inače.

Nema nikakvog blooma ni bleeda oko black barova takodjer.
Jebi ga ne vidimo svi isto. Ti ne vidiš ali neko drugi vidi. Ja ne mogu znati dal si dobroga vida ili furaš dioptriju da ti NASA plaća kešovinu za istraživanje lasere....tj ne mogu si priuštiti da vjerujem nekom anonimcu sa neta....stoga moram svoja jaja staviti u košaru kod mase tih sajtova I likova koji kažu da je to tako.

Profesionalna kalibracija ti ništa ne znači kod fizičkih ograničenja televizije.

A ko oče unajmljivati "profesionalaca" opet bi bolje prošao sa Q70 zbog boljeg gamuta boja i više njih.

Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
to platiš čovjeka ili kako
Imaš tu opciju,neko ti dođe spektrometrom(u najboljem slučaju ga ima) i prodaje zjake pola sata i još ako ti je došao doma,užicao je kavu uz pare....onda kad skužiš da se sve te postavke već davno nalaze na AVS forumu već ohohoho za većinu TV-a i to napraviš za 5min.....dođe ti da prebiješ sebe jer si dao potencijalno četveroznamenkastu cifru(znam koliko ih dečko iz naše firme "uzima" po ZG,pogotovo kad se nađe vlasnik Loewe TVa ) za "prirodne boje". Onda obavezno na forum govoriti ljudima da ti je TV "profesionalno kalibriran".

Vjerovatnost je da za tvoj TV imaš na forumima vrijednosti sa spektrometra...ako baš želiš prirodne boje,te ostale savjete koji mogu utjecati na sliku na tvom modelu TV-a.

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 24.02.2020. u 00:22.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote