View Single Post
Staro 15.09.2011., 12:36   #117
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
http://forum.pcekspert.com/showpost....3&postcount=61

Ovo je radjeno za odvjetnicki ured od 4 odvjetnika + jos nesto popratnog osoblja.

Ti predpostavljam trebas Windows server?
Aha, win server. Pogledat cu tamo, hvala puno na odgovoru.



Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Za jednu masinu bradn name ti ne znaci apsolutno nista, da pace, obicno nosi overhead u pogledu availibilityja u slucaju kvara i slicno. Takvu masinu slozis za par kilokuna, cak mozes odmah uzeti i dvije pa imati HA, makar primitivni. Ispast ce te manje od branda i biti sigurno bolje.
Mah, nije ni pitanje para ni ničega, nego jednostavno želim biti siguran u slucaju da se nešto sjebe da mogu zvati support, i dignuti sve 4 u zrak,a ne da se meni predbacuje da nešto ne radi, a ja sam ko fol to birao. Zato bi preferirao neko brand name riješenje. Ipak sam ja samo glupi odvjetnik


Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Boze sveti, cemu to? Google Apps ili nesto u tom stilu i zaboravis da imas mail sevre...
E da, pametno zboriš.

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Kupi Atom plocu za 500kn, nakrkaj gore RAM-a, diskove po zelji i sad jos to zapakiras u kuciste i bok. Takva prica te sa 4GB RAM-a i 2x 1TB diskom ne moze ispasti vise od 2500kn s PDV-om bez licenci (Windows, SQL i odvjetnicka aplikacija?).
Odvjetnička aplikacija ima Microsoft SQL Server Desktop Edition implementirano u sebi, tako da je to riješeno.


Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ako ih dobro hranis (makrobiotika), pazis, mazis i zoves ih Dusko, nadzivjet ce i odvjetnike i ured.
LOL
Hvala na odgovoru.
Colop je offline   Reply With Quote