View Single Post
Staro 27.06.2020., 16:04   #46
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Evo do sada nisam naletio na ovu temu..ali sam srećom pred 5-6 mjeseci naletio na promidžbu RuNe projekta. Budući da sam praktički u dvorištu firme koja je jedan od začetnika cijele ideje (dobro 1,5km od njihovog dvorišta ), predbilježio sam se još u 2. mjesecu za priključak. Negdje na vrhuncu lockdowna su počeli razvlačit optičke kabele po stupovima, pred par tjedana su postavljali tu u susjedstvu dodatne stupove... a sad vidim na stranicama da bi trebali dobit priključak u roku od 90 dana. Taman da mi istekne ugovor sa TCom-om
Dosadašnja situacija mi je bila da mogu birat T-Com, Iskon, A1, Optimu i sl. preko T-Com infrastrukture. Svi sličnih cijena i sličnih brzina, cca 240kn za tel+net 40mbit (4G combo uređaj), ali pada na 15-16mbit nakon prvih 100GB. Kad grmi - gasi net ako ne želiš čekat tehničare da zamijene router.


S ovim projektom bih trebao dobiti malo bržu vezu za dosta manje para + drastično brži upload ili drastično bržu vezu generalno za nešto sitno manje para. Realno, nemam se na što požalit
JC Denton je offline   Reply With Quote