View Single Post
Staro 01.04.2013., 12:40   #28
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999




LADY: And another thing. Should I be using a mouse or a joystick with this application?
BEAVIS: Well, I have a joystick right here on my laptop. You can use it if you want.
BUTT-HEAD: Beavis, your joystick is just the right size for a mouse.
BEAVIS: It is? Oh yeah, I guess it is.


Bio sam na mobitelu, pa sam quote otprilike napravio. No i dalje stojim iza toga, ako ljude veseli, zašto nebi postojao ovaj topic. Neznam zašto se određena ekipa osjeća prozvanom komentirat kak im se nesviđa tema, pa bože moj, zaobiđi i idi dalje, lol. Ima nas djece kojima se sviđa i to je to.-->
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
I jesam li ja jedini kome je naziv ovog topica jednostavno... wrong.
Pa lijepo smotas jednu i zaobidjes topic i sve 5. I da je totalno besmislen, kao da je jedini takav na forumu. Nit je otvaranje topica a pogotovo postanje u istom nije obavezno.



EDIT:
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Meni ima smisla. Tko voli neka izvoli. Jedino bi možda svaštara bila bolje mjesto za ovaj topic.



Mene si našao quoteat

Jedini "bolji" naziv nekog topica bi bio "Slike vašeg joysticka".





LADY: And another thing. Should I be using a mouse or a joystick with this application?
BEAVIS: Well, I have a joystick right here on my laptop. You can use it if you want.
BUTT-HEAD: Beavis, your joystick is just the right size for a mouse.
BEAVIS: It is? Oh yeah, I guess it is.


Bio sam na mobitelu, pa sam quote otprilike napravio. No i dalje stojim iza toga, ako ljude veseli, zašto nebi postojao ovaj topic. Neznam zašto se određena ekipa osjeća prozvanom komentirat kak im se nesviđa tema, pa bože moj, zaobiđi i idi dalje, lol. Ima nas djece kojima se sviđa i to je to.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 02.04.2013. u 15:40.
Pupo je offline   Reply With Quote