View Single Post
Staro 02.09.2017., 20:06   #1749
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,822
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
"Divim" se ekipi koja pati za izgledom mobitela...pazi...mobitela, telefona, obicne plocice koja sluzi za nekoliko osnovnih radnji...
Neki bezeli, ovo ono, pa jel se vi cujete

Na sta je to covjecanstvo spalo da se te plocice proizvode u sto nijansi pink i zlatne boje, da se organiziraju predstavljanja tih mobitela i da ekipa uzareno uzdise i pljesce kad ih prezenter pokaze, majko mila
A tek cijene ovih "malo boljih" od 5000 kuna...velim vam, bolest...

Daj mi jednu motorolu od soma, soma i pol kuna i miran sam iduce 3 godine najmanje...mobitel je potreba, a stvorili su neki trend da je to modni dodatak, svaka im cast na uspjesnosti u poslu i prepoznavanju lude rulje koja ce caltati bijesne pare na ajfon i samsung, ali pre bolesno da ljudi padaju na te price o nekim high end komponentama i sta ja znam kojim mogucnostima...

Ovo pisem sa svoje prve moto g, jeftin i bez greske i danas...zamijeniti ce ju jedino nova motorola, a koja, pa neka od soma, soma i pol
Svida mi se ova nova X4, ali mislim da ce to morati opet biti neka iz G ranga.
Ali tek dok prva rikne, a kako stvari stoje, jedino ako mi slucajno ispadne sa 40 metara.
Pala je vec 505 puta sa nekih do metar visine i nista joj nije...zivjela motorola

Ne znam sto se cudis, kao da je to nesto novo. Od 1998. i Nokie 5110 sa Xpress-On oklopima publika traži nesto drugacije. Osim toga, marketing postaje sve agresivniji u prodaji muda pod bubrege. I nebitno postaje bitno. Kakva je razlika izmedju hype-a oko mobitela od hype-a oko auta, jahte, laptopa, TV-a, sata, naočala, odjeće, itd. da ne nabrajam dalje. Samo u broju publike koja "otkida" na nešto.
Mobitel je koliko-toliko dostupna stvar (i najnovija pomama, za malo novaca veca revolucija od dosadasnjih multimedijalnih uredjaja), pa se zato najvise prica o tome (da ne govorim od "socijalnom" aspektu istog, bolje receno ne-socijalnom).
Komentar na mjestu ali pogodan za bilo sto u danasnjem konzumeristickom svijetu (kojeg smo svi mi dio, da se razumijemo ).
__________________
Matta je offline   Reply With Quote