View Single Post
Staro 22.10.2020., 09:43   #2634
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Jesi probao riješiti tih par switcheva koji te zezaju? Probaj makar nabaviti neko sredstvo za podmazivanje, pogledaj kako možeš napraviti podmazivanje bez odlemljivanja switcheva:
https://www.youtube.com/watch?v=m4Lu3fj6W5s
Dada zamjenio sam naj kritičnije sa cherry mx koje sam imao u testerima, sad ih vise neman. Iman jednu razer green i jednu clear. Narucit cu sa banggoda vjerojatno pack gaterona pa minjat kako crkne

Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Membranske su puno jednostavnije, nema se baš što pokvariti. Svoje membranske sam većinom mijenjao jer bi mi dojadile, a ne zato jer se nešto pokvarilo. Slažem se da je ta spika sa milijunima klikova preseravanje. Možda je najpametnije uzimati mehaničke kojima se mogu mijenjati switchevi.
Ma bas preseracanje i ljut sam što sam nasjeo na te spike. Doduše i membranske se znaju pokvarit ali ih se samo očisti tj pobriše i to je to.

Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Ma nema tu neke razlike kao i kod kupovine drugih uređaja, stvar je kakve si hebene sreće. Ja svoju FUNC KB460 MX red (dakle ista tipkovnica kao i ta linkana Fnatic Rush) stavio na "klupu" nakon 5 godina, sad je držim u rezervi zlu ne trebalo. Zamijenio je sa HyperX Alloy Origins sa HyperX red switchevima i mogu reć da sam zadovoljan, ali svejedno staru ne dam.
Da na kraju se svodi na srecu/sansu, al idalje mislim da sam uzeo nešto sa bolje rangiranim switchevima, aka cherry, gateron, da se nebi bas ovako brzo našao u ovom problemu kao sa TTC-om...
OuttaControl je offline   Reply With Quote