View Single Post
Staro 21.10.2020., 16:16   #2627
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pitanje za znalce.

Sve više mi se sviđaju ove tipkovnice bez numeričkog dijela, koje imaju onaj usb c priključak i onaj "namotan kabel". Imam G910, i imam feeling da je ona više membranska nego mehanička, htio bi onaj "clicky zvuk".

Nešto ovako:
tfue-taehatypes-keyboard

Zanima me, da li je to moguće kod nas kupiti, da li su to "custom" tipkulje, da li ih je moguće kupiti s našim znakovima i da li je to sve moguće ispod 100EUR npr.? Još i muzička, a?

Ako npr. odlučim dati 1000kn za tako nešto, odakle krenuti?

Ima toga za kupiti u RH?

@xulos, na tebe ciljam
Uzmeš Ducky one 2 SF iz casekinga : https://www.caseking.de/ducky-one-2-...gata-1272.html
. Mx blue su bas clicky , pa sto Sinac kaže možda da provjeri prvo brown switcheve. Imaš onaj taktilni bump i nisu toliko glasni. Ako već znaš da želiš clicky onda ovu gore Ducky . Ducky koliko znam ima links ali nažalost samo ANSI layout. Sto se kablova tiče , u EU ti radi kriscables i coolcables.uk, a i uskoro ja još sam u nabavku svih materijala.

@sinac nisam upogonio pande, lubao sam ih i sve odradio ali naravno da je caseking poslao krivu gmmk sa microusb a ne USB-c. Budem updejtao kad sve odradim. Nakraju ću prelemiti svoju Ducky i amen.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote