View Single Post
Staro 24.02.2010., 15:06   #91
Dolcevita
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 17
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
@Dolcevita

Skidanje mp3-a i filmova sa neta je ilegalno. A da se "po naški" izrazim. Biti vlasnik prostora i pružati ekipi kroz svoju "radnju" skidanje mp3-a i filmova sa net-a je još ilegalnije!
Ne bih bio vlasnik prostora nego u unajmljenom prostoru, i ne bih pružao ekipi skidanje mp3ca i filmova nego samo dajem kompjutere u najam za 15kn po satu, na njima je šta će s njima. Ne mogu se ja petljati ljudima u to ako su već platili, onda imaju i pravo na svoju privatnost. Ja jedino mogu staviti natpis "Zabranjene su bilo kakve ilegalne radnje, što uključuje skidanje filmova, mp3ca, piratskog softvera, itd.", tako da sam se ograničio od odgovornosti (doduše ne znam kako to ide, morao bih još provjeriti).

Citiraj:
Autor Čuks Pregled postova
i ja dajem glas za ubuntu. i sam sam nedavno presao sa win na ubuntu i ne zalim nimalo, dapace presretan sam.

nije se tesko naviknut, samo treba prvi korak napravit i prebacit se, a ostalo ide lako. ima stvari koje mi nisu jasne, ali malo po malo ih hvatam

EDIT: sad tek vidim da malo kasnim
Ma sve je to meni jasno, lako bih i ja naučio na ubuntu, da se radi samo o meni i mom kompjuteru, ali ja tu imam još 10 kompjutera i obične ljude koji sigurno neće platiti 15kn/sat pa da još naiđu na neke nejasnoće sa linuxom. Ja prvi ne bih, nije niti pitanje 15kn nego izgubljenih živaca dok nađem nešto šta nije na istom mjestu gdje i u windowsima. Inače je uplitanje bilo čega alternativnog u biznis riskantno, a linux je alternativni OS. 90% ekipe je na windowsima, pošto bih od toga živio stvarno mi se ne riskira s linuxom.
Hvala svejedno
Dolcevita je offline   Reply With Quote