Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 28.01.2010., 03:11   #39
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Btw meni se cini dobro rjesenje sto nema multitaskinga jer sve radi izuzetno brzo. Nije ko Htc koji natrpa i boga i vraga i onda se telefon nenormalno brejka. (Taj sam dojam dobio od frenda koji ga ima)
Ajme majko - ovo je arhetip Mac korisnika

1. Ovo je bliže kompu nego mobitelu
2. Dimenzijama je skoro kao netbook


Zašto gutate gluposti kakve vam servira Apple kao guske?

Procesor u njemu je jači i vjerojatno ima više rama (i nebrojeno brži disk) nego solidan PC od prije recimo 10 godina na kojem si mogao multitaskat bez problema i pokretat razne aplikacije.

Zašto to nebi bio u mogućnosti raditi 10g kasnije?
Je li OS moćniji od Windowsa 98/XP? Nije
Je li hardver jači ili probližne snage? Je


I sad reci - koji je realan razlog zašto taj tablet ne bi mogao imati full-size OS sa podrškom za sve potrebno?


Odgovor - kupci toga su budale i neznaju ništa o računalima niti žele znati.
Traže cool gadget za sezonu i to je to.
Kao što bimbice kupuju nove Jimmy Choo čizme, tako i ti ljudi kupuju Apple gadgete upitne funkcionalnosti (primjerice ipad i macbook air prvenstveno, no i ipod shuffle i sl).
To je maximalno ograničen gadget za "panjeve" kojima se nesmije ništa ostavit da misle i rade na svoju ruku nego da te Veliki Brat Apple nadzire i daje koliko On misli da ti treba.

Kao da kupiš auto i onda ti proizvođač ograniči koje felge i gume možeš stavit, koje stanice ti radio može hvatat, koju muziku smiješ puštati u autu, di se smiješ vozit itd...

__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 28.01.2010. u 03:21.
Mar je online   Reply With Quote