View Single Post
Staro 18.10.2020., 20:50   #4967
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Onda bi ga malo tko gledao.

Evo poceo gledat, prvo hologramska pticica kao budilica na kojoj je digitalni sat?! Onda Michael u time suit odijelu koje ima spiderman noge na ledjima ili koji q. I tako pada ona, system ne radi, ona naredi reboot... U tako dalekoj buducnosti, odijelo koje je tako visoke tehnologije da moze putovati kroz spacetime wormhole se zblesa da se mora rebootati ko Windowsi?! I ajd, prezivi ona to sve nekako. I onda, glumatanje. Prvo panika, pa urlikanje od srece, pa onda opet panika jer se zatvara wormhole, pa onda... onda sam ugasio.
A što bi onda točno trebalo biti u seriji? Da možda snime tako da sjede oko stola pa samo čitaju tekst bez emocija, kao Text to speech aplikacija?

Inače, to što ti nazivaš glumatanje je najprirodnija ljudska reakcija nakon skoro fatalnog iskustva. Na što se sve ljudi žale to je strašno, pa kakvu ti seriju hoćeš, stvarno više ne znam, nisu dobri filmovi, nije dobar Picard, nije dobar Discovery, ne valja spore drive, ne valja Time Travel suit dizajn,... stvarno ne znam što bi trebalo biti da se nazove jednu Star Trek seriju dobrom, da se možda samo TOS direktno presnimi sa novim CGI i potpuno istim epizodama?! Pratim puno raznih fandoma i neka se nitko ne uvrijedi osobno, ali unazad par godina ima malo fandoma koji su toksičniji, nefleksibilniji i svadljiviji od Star Trek fandoma.

Evo, imam nekoliko prijatelja koji gledaju Star Trek sve, i eto, i Discovery i Picard su im sasvim dobre serije koje rado pogledaju, i ja sam jedan od tih, kao što sam i gledao TOS, TNG, Voyager i ENT, i jesu li sad oni manje fanovi jer vole ova nova moderna izdanja serija od onih koja su bila ranije poput TOS ili TNG? Pa ne rade ST serije I filmove roboti, rade ljudi koji su pratili seriju, žele ju proširiti i dati neke nove ideje, nove smjerove i proširiti ju dalje u vremenu, je li sad oni isto kao fanovi serije I universa isto manje vrijede nego neki drugi fanovi?

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 18.10.2020. u 21:00.
Exomaniac je offline   Reply With Quote