View Single Post
Staro 17.07.2012., 22:16   #650
dudum48
Registered User
Moj komp
 
dudum48's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 117
Citiraj:
Autor srkee Pregled postova
Otišao sam danas u tele2 pogledati ponudu za produženje ugovora, budući da mi je sada 3 mjeseca do isteka,

neki dan sam si računao pa reko hajde, vidim da ukupno od tih 100kn ja potrosim 30ak (razgovori), poruke su bespla, a ne predem ni onih dodijeljenih 300mb nikad, ostao bih na pretplati jer cu jerl(mislim si ja naivno) njima su bolji pretplatnici i imat cu neki popust za mobitel koji inace ovako ne bih kupio jer je skup.

Otisao sam pogledat SonyErricsson Neo V, Sony Xperiu U i P

Daklem za ukupno 5-6 godina vjernosti, od toga zadnje dvije na pretplati, i potencijalne još dvije na pretplati, oni su meni dali popust od 100 kuna, koji dobijem i ako narucim s webshopa jel, i ako udem s ulice i prenesom broj, daklem, ne dobijem popust.

cjena od 795kn + 24 mjeseca po 50 kn je smjesna, jer te mobitel izade kao i u paketu, sto znaci da me kao zagarantiranog potrosaca sljedeca 24mjeseca oni cjene jednako kao nekog tko je dosado s ulice i kupio mob u paketu.

Hvala lijepa tele2.

Uglavnom, skidam se s pretplate (Ukoliko se vracate na bonove morate doci 8 dana prije kraja pretplate u centar i najaviti im to), vraćam na bonovei za 50kuna mjesecno cu imati

1GB prometa koji sada nemam nego 300mb, debelo necu potrosit gigu nikad ikad
1000 poruka (trenutno m,i je mjesecni prosjek oko 460 poruka, prema obracunskim listama)

a pozive ionako izuzetno rijetko koristim tako da ne da ce mi bit dosta nego i previse, za upola manje novca.

Ako ovako nastavi privlačiti mušterije, sretno im bilo. Blago njima, a ja ću čekati akciju od 50% pretplate u vipu ili tmobileu i zbogom sretno, jer imaju istovjetne tarife kao i tele2, koje sam pregledao i odgovaraju mi, racun mi nece biti veci nista, mozda i manji, a popusti na uredaje su kudikamo bolji.
Kakva najava za prijelaz? Dan nakon sto mi je istekao ugovor otisao sam i prebacio se na bonove. Jedino sto je to bilo u nedjelju popodne. Prebacili su me zek u srijedu!!
. U vipu sam napravio isto ali nisam stigao tri ulice dalje i vec su me prebacili!
sa postojecom sim karticom. Kod teleta dobijes drugu
dudum48 je offline   Reply With Quote