View Single Post
Staro 25.04.2009., 17:32   #30
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Komp nije tih, ali nije niti bucan. Preko dana ga ne cujem cak i dok su zvucnici ugaseni, ali poslije 22h dok skoro vise nema prometa onda se cuje strujanje zraka.
Inace ventovi rade ispod 850 rpm-a, ali ne znam tocno koliko posto blesava Gigabaytica to ne registrira...
Pumpa se nalazi na spuzvi kao na videu @ 0.52, te ne prenosi vibracije na kuciste.

Ne planiram hladiti grafu vodom.
Ajde svi hvale, nitko ne kudi..

Iskreno ja u globalu ne vidim svrhu davanja toliko love za vodeno i da se onda hladi samo proc. Za te pare koje si dao si mogao kupiti neki ok zracni cooler i ostatak novaca ulozit u nesto pametnije.Na stranu da je to sve prelijepo slozeno, i da se proc dobro hladi, ali sta to sve vrijedi kad se grafa pregrijava, glasna je i cijeli komp se cuje? Mislim da na grafu obavezno staviti neki normalan cooler.A mogao si bolje ofarbat one one bocne djelove u crvenu, diskovi su ti stock i tak ima jos detalja za poradit.

Naravno ja ovo sve komentiram sa svog stajalista, ocito da ti i ja nemamo bas iste ciljeve za komp pa se samim tim i misljenja razilaze. Jos jednom pohvala za dobro odradjen posao, ali ja bi to drugacije napravio
srale7 je offline   Reply With Quote