View Single Post
Staro 20.11.2018., 19:28   #156
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Taman sam za vikend stavljao W10 na komp i rekoh baš idem kupiti key preko linka kojeg sakomako u nekoliko tema gura. Naravno, key ne prolazi aktivaciju. Iskreno, zaboli me za 3€, ali samo bih htio skrenuti ljudima pažnju da ne gube vrijeme i živce. Siguran sam da nisam ja jedini koji je imao takav problem.

Ništa ja ne guram. Isto je kao i u prvom postu, ali je iz Azije i par puta je skuplje.


Ja rekoh da uzimam samo od tvrtki koje izdaju legalan račun i registrirane su u EU kao npr. ovi ovdje:

http://www.softwarepur.de/Betriebssy...-a71a4515d109/


Ovo baš nije za 3 EUR. A ova tvrtka postoji već preko 10 godina. Rade s rabljenim licencama.


No mogu samo napomenuti da danas dok sam razgovarao sa službom iz MS rekoše da se nešto promjenilo oko registracije i da se softver može registrirati samo na serveru u državi u kojoj je kupljen, to je kao novost i da oni više ne mogu do ostalih podataka, aklo sam dobro shvatio što je rečeno. Štos je u tome da korporacije će raditi svakakve smicalice koje idu njima u korist. To znači ako imaš licencu koja je prodavana npr. Njemačkom tržištu onda se otvara račun na serveru u toj državi da bi se softver mogao registrirati, to mi je rečeno da je sada kao tako, dok prije to nije bio slučaj.

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 20.11.2018. u 19:38.
sakomako je offline   Reply With Quote