View Single Post
Staro 24.12.2017., 22:28   #116
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
A sad tek brzim pogledom na zalmanov profil vidim da je doticni strucnjak za dostavu. 29postova ima od toga 80% u temi od hp-a i overseasa. Ostalih 20% su preporuke filmova. Drugim rijecima gleda telku frajer i klika po webshopovima pa testira dostavne sluzbe...
Nisam stručnjak za dostavu, stručnjak si ti i tvoja firma, to se eto dokazuje ovih dana kad cijeli internet piše o tvojoj "stručnosti".

Citiraj:
I jos jednom ponavljam nikad nisam rekao da je glavni problem u vozacima
Pošto nisi spomenuo NI JEDAN drugi problem, pogotovo ne u adminstraciji, zaključak je da samo vozači ne valjaju, i to oni isti koji moraju sami radi listu utovara i kompletnu logistiku gdje će voziti taj dan.

Citiraj:
ali da se njihova kvaliteta debelo smanjila jesam.
Koliko čitam po netu od drugih bivših zaposlenika, ljudi su otišli zbog malih plaća i nenormalnih uvjeta rada, što ima logike, za razliku od tvojih pričica o prilično velikim plaćama.

Citiraj:
Btw vidim tu se spominju nekakve plaće od 3500kn, molim vas da mi na pm posaljete imena i prezimena tih ljudi da provjerim gdje se tocno ti nalaze. Ja konkretno znam jednog koji je posudio iphone 8+ iz paketa pa ga otplacuje .
Je je, evo tebi će netko slati tuđa imena i prezimena, a nisi se udostojio odgovoriti ni šta ti tamo radiš, koji je tvoj posao?
Prvo se ti predstavi imenom i prezimenom pa onda traži tuđa imena.
zalman1 je offline   Reply With Quote