View Single Post
Staro 24.12.2017., 21:51   #112
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Timmay Pregled postova
Zasto cekati prve dane 2018. kako bi se nesto promijenilo? Ozbiljna firma bi ovakvu siuaciju shvatila kao elementarnu nepogodu i pokrenula bi hitnu mobilizaciju.
Ma de pusti ga, vidiš da ni sam ne zna šta priča, nadrobio je ovdje masu postova, a sve se svodi na: vozači ne valjaju.
Sad priča o nekakvoj rekonstrukciji, a čisto sumnjam da on ima bilo kakav uvid u takve stvari, pitanje je jel uopće radi tamo.

Poslije nove godine će im opasti promet dobrano jer će se puno manje kupovati, izgubili su UPS pa će i radi toga imati manji promet, tako da im nisu potrebne nikakve promjene.
Sve će se vratiti u normalu barem što se njih tiče, možda će čak imati i viška ljudi pa će biti otpuštanja.

Za bilo kakve rekonstrukcije potrebna su ipak veća ulaganja, a da su to htjeli napravili bi to odavno.
Ne znam ni šta dotični spominje te rekonstrukcije kad je sam rekao da je problem samo u vozačima, jel to on možda očekuje da će od 01.01. u njihovu firmu banuti 300 vrhunskih vozača koji će volontirati ili šta?
zalman1 je offline   Reply With Quote