View Single Post
Staro 24.12.2017., 17:53   #103
Timmay
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: UK
Postovi: 3
Imam par pitanja za @goc_mails no prije toga mali uvod.

Ne zivim u Hrvatskoj (UK) pa sam za sina svoje necakinje kupio poklon 03.12. preko webshopa Baby Centra. Da ne zivim u Hrvatskoj napominjem za sve one koji komentiraju da sam mogao se prosetati do ducana i kupiti nesto umjesto da cekam da mi se dostavi dok doma na toplom locem pivu i ugnjetavam jadne dostavljace da moraju raditi svoj posao. Pogledajte neke komentare ispod clanaka na indexu i telegramu pa ce biti jasnije.
Mala digresija: slao sam paket iz UK u Hr postom i stigao je za 3 dana.

Dakle, 03.12. narucena igracka, 04. 12. naplaceno i poslano koristeci OE. Moja je greska sto nisam istrazio koju kurirsku sluzbu koriste. Nakon 10 dana saljem upit Baby Centru gdje je paket. Ispalo je da se vozao u kombiju tjedan dana (po statusu) te mi je obecana dostava 15.12. ujutro. Do danas nije isporuceno pa sam trazio povrat novaca od BCa i porucio im da ako nastave suradjivati s OE mogu slobodno zatvoriti webshop.

Pitanja:
1. Zasto se brisu negativni komentari na Facebook stranici Overseasa?
2. Zasto se laziraju statusi dostave?
3. Ukoliko su paketi s one palete "pali", zasto se onda odnosite prema paketima ovako:


4. Djelatnik overseasa:


Ovo ide niz dlaku izjavi da su zaposlenici koma. No, to je problem firme i nesposobnog managementa.

Sretno vam bilo u 2018. no tesko da cete se oporaviti od toga sto radite u zadnje vrijeme, a pri tome ne mislim na ovo bozicno vrijeme vec unazad vise od godinu dana.
Timmay je offline   Reply With Quote