View Single Post
Staro 09.01.2013., 06:39   #41
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Vidim da je štedna predstavljena kao zlo ovog svijeta, no istina je, da ni uz LED se ne vežu isključivo djevičanski materijali. Znači, istina je negdje između.

Nego, daj mi reci kolko ti je stara ova štedna Osram Duluxstar? Prva Osramova, a i općenito prva štedna koju sam imao mi je trajala 12 godina. Kasnije, nikad nijedna tolko. Kvalitetnije su se pokazale Philipsove, koje duraju po 5 godina.


Inače, papir u ćenifi ti je pri kraju.
Dobro si obradio temu žarulja i lijepo prikazao s fotkama. Šteta što pušiš Ickeove fore.
Doma imam sve štedne žarulje i nakon početnog nezadovoljstva količinom svjetlosti štedne od 21 W u predsoblju i kupaoni, odlučih skinuti stakla s plafonjera jer mi drastično umanjuju svjetlost.
Plafonjere su one socijalističke četvtaste za dual boot,sa mliječnobijelim staklom. Odokativno smanjuju svjetlost za 30-40 % a nisu ništa bolje ni ove fensi m0derne sa mliječnim staklom.
Posljednje ali ne manje važno. Spuštaj poklopac na ćenifi. Oženit ćeš se jednog dana, pa da budeš spreman, dresiran...
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote