View Single Post
Staro 29.12.2017., 17:27   #557
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
brko, hvala ti na informacijama, to zvuči doista glatko.

Smartic, da, ta gigabyteica ima malo nižu cijenu, ali sumnjam da joj je cooler tako dobar kao ova Palit verzija.

Inače (fAg), pitam za mišljenja za te grafičke zbog toga što mi više znači mišljenje ljudi koji imaju te kartice na forumu tipa ovog, gdje ljudi znaju što pričaju i nesebično dijele iskustva, nego recenzije, gdje se često mora čitati između redova da se vidi pravo mišljenje recenzenta. Googleao naravno jesam, a što se linkova koje daješ tiče, ovaj sa techspota je za malo drugačiju karticu od ove o kojoj je ovdje riječ (iako mi nije full jasno ima li kakvih stvarnih hardverskih razlika ili je samo više clockana out of the box od ove "obične" gamerock).

Manuel Calavera, hvala ti za mišljenje o cooleru na toj grafičkoj.

Trenutno naginjem da uzmem taj Palit, jedino sam malo skeptičan prema Palitu kao brandu jer nikada nisam imao njihov hardver, kao ni nitko koga znam, tako da su mi malo nepoznanica u pogledu pouzdanosti. Kakav je svijet medija kao dućan (garancije i sl.)? Pitam zato što ako je moguće ne volim kupovati hardver u dućanu koji prodaje i vešmašine.
piydek je offline