View Single Post
Staro 14.10.2020., 18:00   #84
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Da li mogu u elgradu ili iverpanu naručiti kompletnu obradu panela? Rupe za drvene pinove, rupe za okove na vratima i sl? I na koji način se naručuje?

Htio bi si složiti jednostavni ormarić u kupaoni a ne daje mi se lova za ormar "po narudžbi".

tnx
Kantiranje rade i buše rupe za okove. Za drvene tiple mislim da ne buše rupe no neću tvrdit. Ja si ih sam bušim kad mi treba, imam šablonu, no većinu odradim keksericom (ako bog da, Festool Domino uskoro).

Narudžba ide po principu da ti dođeš tamo s dimenzijama ploča koje želiš i diktiraš čovjeku. Pri tome navodiš koja strana se kantira i kojim kantom.

Primjer; trebaš ploču koja treba bit kantirana ABS-om od 1 mm na jednoj dužoj i dvije kraće strane i treba imat rupe za pante na dužoj strani.

Diktiraš npr: 487 x 261, kant 1D2K (jedna duža, dvije kraće), dvije rupe za pante na dužu. Vrstu kanta veliš na početku.

Uvijek diktiraš dimenziju s uračunatim kantom (oni automatski odbijaju zavisno koji kant uzmeš).

Ormarić možeš složit i bez drvenih tipli i keksa koristeći konfirmat vijke.

Narudžbu možeš napravit i prek neta no tablica je dosta zbunjujuća. Odradio već par narudžbi na taj način no jednostavnije mi je na licu mjesta.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote