View Single Post
Staro 02.05.2017., 13:09   #57
Solo761
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Za prvu ruku pokusaj ugraditi radijator sa vanjske strane a vent sa unutarnje, tako ce dio zraka ici preko vrm-ova...
Eh, to ne ide, kućište ima rupe za cijevi, ali ovo je AIO, ako skinem šlauf od radijatora tko zna da li bi to više uspio sastaviti. Jedino sam razmišljao da stavim jedan vent sa vanjske strane, onda bi bilo tanje, ali bi opet više virilo sa stražnje strane.

Razmišljao sam da i skinem jedan vent, nije da push-pull konfiguracija toliko značajno utječe na performanse hlađenja.

Moram probati staviti neki vent da tamo tjera zrak, tek da vidim kako se ponaša dok ima cirkulacije.

Citiraj:
Autor shar Pregled postova
Ja bih prvo provjerio postavke, možda ti ne radi čitav vrm nego samo pojedine faze pa je opterećenje veće i više se griju.
Nisam primjetio takve da to mogu kontrolirati. Nakon update-a biosa sam učitao default postavke pa se nadam da bi to resetiralo takvu opciju.


Sve mi se čini da ću ovu matičnu prodati, a kupiti neku sa debljim VRM-om. Ova mi se čini OK za 4/8 ryzene, za njih je VRM dobar, ali za OC 8/16 procesora malo šteka.
Solo761 je offline