View Single Post
Staro 08.04.2009., 15:05   #146
Ninja23
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zg
Postovi: 21
da,ima nelogicnosti dosta ali ja hocu da mi protis-man odgovori na ovo

1. sta znaci "takodjer troskove transporta i pregleda uredaja u ovlastenom servisu idu na trosak kupca". kakav pregled u servisu ako vracam uredjaj? troskove transporta po zakonu snosi potrosac ali kakav servis?

2. kao sto sam bio napisao i elektronicka posta spada pod kupnju na daljinu a to sto covjek dodje sam podignuti robu to nema veze, vazno je da je roba kupljena bez pregleda, znaci na nevidjeno.

3. vidim da nije napisano slijedece : (1) U slučaju raskida ugovora, potrošač je dužan o svom trošku vratiti proizvod trgovcu (ok, to se roba donese vama)
(2) Potrošač ne odgovara za štetu koju je trgovac pretrpio zbog raskida ugovora.
(3) Trgovac je dužan, u roku od 30 dana od dana primitka pisane obavijesti o raskidu, vratiti potrošaču cjelokupan iznos koji je potrošač do trenutka raskida platio na temelju ugovora, uvećan za zatezne kamate po kamatnoj stopi poslovne banke trgovca za oročene štedne uloge na tri mjeseca za cijelo razdoblje, računajući od primitka pisane obavijesti o raskidu do isplate.

dakle, ako netko vrati robu u roku od 7 dana, vi nemate pravo nista naplacivati.
ili sam ja krivo shvatio zakon?
Ninja23 je offline   Reply With Quote