View Single Post
Staro 05.10.2006., 17:06   #144
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Cuj, nije da je lose, ali dalo bi se tu jos puno toga popraviti, usprkos Asrocku (pogledaj Pak-ov stroj) Za pocetak, IDE kablove prema dolje pa provuci iza maticne skroz do gore. Disk okreni tako da su mu konektori okrenuti prema prednjoj stranici kucista i SATA kabel profuraj do tamo. USB kablove isto provuci iza maticne i to (ako ide) kroz ovu rupicu odmah ispod Floppy porta. Uglavnom, da se to jos upicajzlit ATX kabel sumnjam da moze bolje, to si OK sredio
IDE kablovi su mi kratki za tako nešto, a nigdje ne mogu pronaći dugačke za kupiti! Još ih k tome imam dva.. svaku optiku na svoj kanal....

S tim, što mi vrijedi provlačit kablove iza ploče, kad ih gore ne mogu spojiti na optike, jer je nosač ploče spojem limom sa nosačem optika, tako da nema prolaza za kabel...

Disk, opet, kratak mi kabel za napajanje SATA... pa ne mogu okrenuti... morao bih stavljati onaj produžetak...

USB kablovi su tako tvrdi da je to za popizdit, a sami utikači na ploču su jadni i mekani, mislim da bi se sve počupalo da ih proguram ispod...

ATX kabel, nema teorije bolje od ovoga... uživo izgleda ATX kabel bolje nego na slikama...

Recite mi gdje da kupim dugačke IDE kablove... 90cm...
Gabre je offline   Reply With Quote