View Single Post
Staro 22.01.2018., 10:32   #1784
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
Pa mislim da su sa svima ok cim treba nesto prodati. Kad dodje do reklamacije, onda se javljaju problemi...
Pozdrav,

sto se tice reklamacija mi nismo servis niti smo dali jamstvo na proizvod. Kada donesete nama uredaj na reklamaciju mi ga zaprimimo i zajedno sa opisom kvara koji ste prilozili odnesemo u ovlasteni servis naveden na jamstvenom listu te kada nam jave da je servis zavrsen uredaj preuzmemo i donesemo u poslovnicu te obavijestimo kupca o nalazima servisa. Mi na rad servisa i na uvjete jamstva ne mozemo utjecati. Ukoliko odbiju jamstvo ili se dugo ceka na popravak to nije zato sto smo mi htjeli vec je to stvar do servisa. Gdje god kupili uredaj isti je servis tako da usluga ne moze biti ni bolja ni losija od drugih. Zaprimljene uredaje u vecini slucajeva dostavimo u servis unutar 24 sata i preuzmemo sa servisa unutar 24 sata (osim ako nije vikend), na trajanje servisa nemamo utjecaj vec samo na vrijeme dostave do servisa i vrijeme preuzimanja sa servisa i to se trudimo izvrsiti u sto kracem vremenu.

Ukoliko zelite mozete i direktno odnesti uredaj u servis naveden na jamstvenom listu, neki servisi imaju i mogucnost preuzimanja na lokaciji kupca.
Protis je offline   Reply With Quote