View Single Post
Staro 06.12.2017., 21:56   #767
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Zagy-ni-me Pregled postova
..... Poslati ću sutra ponovno upit Asbisu zašto i dalje nije ispravljeno navedeno jamstvo.
.
To, samo to je trebalo napisati, ostatak teksta je kompletno visak.

Ali neee, morali ste dodati nesto i prozivati me za nestrpljivost ?
Srecom to apsolutni nije tocno i imam mailove da to dokazem (ako bas inzistirate dalje na ovome umjesto da priznate da ste mogli to elegantnije/bolje rjesit)

Ja sam na Vas odgovor da trebam cekati 3 tjedna da se netko iz Asbisa vrati s godisnjeg rekao da MOGU pricekati do tada da se to rjesi (napajanje nije bilo u pogonu, stajalo je u kutiji i dobili ste slike toga na e-mail) ali NE, Vi ste tada rekli da necete uvaziti povrat/reklamaciju nakon 3 tjedna (sto je Vase pravo to ja uopce ne sporim) nego mi postavili "ultimatum" da vratim napjanje tokom tjedna ili da se pomirim s time jer ako mi nakon 3 tjedna Asbis javi da nema 120mj. nego 84., onda vise nemogu vratiti.

Znaci ja u tom trenutku nisam imao ispravnu informaciju na osnovu koje sam mogao odluciti zelim li ga zadrzati ili vraitti i tu sam ja na kraju sam rjesavao to i resio BEZ da se ceka 3 tejedna da netko dodje s godisnjega (pa nije to drzavna uprava pobogu da kad neko ode na godisnji sve STAJE ?).

Znaci ja NISAM bio nestrpljiv (ponudio sam da cu cekati 3 tjedna da se to rjesi i nisam koristio/planirao korisititi napajanje, ostalo je u kutiji zapakirano). Ako niste sigurni pogeldjate moj e-mail od 4. kolovoza 2017 u kojem nudim da cu bez problem cekati 3 tjedna da ne koristim napajanje dok se to ne rjesi.

Kolko vidim kolega "panasoinic" je shvatio poantu mog posta. Znaci ne kuzim cemu rasprava kad samo trebate "pogurati" Asbis da to rjesi na svom WEBu/sustavu i ispravi gresku. To je u konacnici bolje Vama i bolje svim potencijalnim kupcima i proslima (mislimd a Corsair prihvaca to cak i retoraktivno za AXi, HXI, RM serije). Kolko ja vidim to je cisti Win - Win sa malo truda.

Hvala
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote