View Single Post
Staro 06.12.2017., 22:33   #765
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 504
Na webu kod narudžbe pisalo vam je 84mj. jamstva, u ponudi koju ste dobili pisalo je 84mj. jamstva i onda ste se odjednom nakon što je već prošlo nekoliko dana odkad ste dobili napajanje sjetili da ipak pitate zašto napajanje nema 120mj. Odj. niste dobili, nego smo vaš upit odmah proslijedili u Asbis gdje sam dobio informaciju da je gospodin koji vodi Corsair odsutan te da moraju prvo s njime provjeriti koliko je točno jamstvo. Vama to nije odgovaralo nego ste zvali u asbis te vam je drugi gospodin koji nema veze s corsairom rekao da je ipak jamstvo 120mj., te smo vam tako i ispravili na računu. To što smo vam ponudili da vratite napajanje nije nikako ništa loše, ako vam nije odgovaralo mogli ste ga vratiti, bez obzira što ste kod kupnje znali koliko je jamstvo kod nas i bez obzira što ste kupili na firmu te niste niti imali zakonski pravo povrata. Naša je obaveza da damo 24mj. jamstvo, tako da ako Corsair daje 120mj., sve preko toga bi se rješavalo s njima. Nadam se da vam je jasno da imamo stotine upita svaki dan, i da ne mogu stalno provjeravati da li svi uvoznici imaju točno napisana sva jamstva na svome webu. Poslati ću sutra ponovno upit Asbisu zašto i dalje nije ispravljeno navedeno jamstvo.

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Kakve veze ima što je on dobio?
Valjda postoje i drugi potencijalni kupci i valjda je tebi u interesu da piše pravilan podatak o jamstvu, a ti još pitaš zašto ga to muči... e svašta.
Umjesto da vi to rješavate s uvoznikom, čovjek radi vaš posao i s njima se dopisuje.
Nisam znao da se poznajemo da mi se obraćate na TI? Sve je gore napisano, mi smo poslali upit uvozniku a kupac je bio nestrpljiv te nije mogao pričekati par dana dok se gospodin koji vodi Corsair vrati te nam potvrdi koliko je jamstvo. Na webu su sva jamstva jasno označena, te svaki kupac može vidjeti prije kupnje da li mu odgovaraju ili ne.
Futura IT je offline   Reply With Quote