View Single Post
Staro 24.09.2009., 18:40   #88
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
ako je nekome teško pogledati popis i slikice koja se zove dokumentacija za montažu i pregledati dijelove kojima se isti treba montirati na MBO onda izvini taj isti nema što.....
(nastavak)..... opcenito raditi sa elektonickom opremom. ma sto god da se kupi, dobije se papir ili malo vise njih na kojima lijepo i detaljno pise cega ima i koliko. a na svemu pise da se treba prije sklapanja detaljno procitati manual, provjeriti pakiranje i u slucaju nedostatka kontaktirati lokalnog prodavaca.

naravno, ovdje je ispalo dodatno sranje jer je autor isao na silu uvrnuti cetvrti seraf, i eto pizdarije. i cija je sada krivica? po meni svacija; prvo kupca koji nije provjerio doma kad je dosao da li je sve na broju i da li odgovara specifikacijama (90%), drugo coolermastera jer im se ocito potkrala greska (jako iznimno tesko namjerna, 8%), i treci links koji je samo i samo na svoju volju (i trosak, 2%) mogao primiti hladnjak pod reklamaciju i dati novi. ovo trece je na sami trosak linksa, sto znaci da je to mogucnost onak' - mala .

jer kada se sada sagleda, hladnjak je prodan nov. i sada je pukao nosac ili sto vec.
jel izasao iz tvornice nov i dosao do linksa ili bilo koje druge trgovine koja prodaje CM hladanjake? -jest.
jel hladnjak izasao iz linksa citav i tvornicki zapakiran ili bilo koje druge trgovine koja prodaje CM hladanjake? -jest.
jel sada hladnjak fizicki ostecen? -jest.

i kako da to prode reklamaciju?
ali, da se provjerilo pakiranje, sve bi bilo ocke............
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote