View Single Post
Staro 22.09.2014., 19:19   #1593
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Sta se zamaras glupostima kad sva tri domaća titl servisa rade lokalno bez obzira koji uredjaj pogoni xbmc, odakle povukao stream ili koji protokol koristio.
Titl neće biti sejvan, ostaje u pred memoriji dok traje film, nakon gašenja se briše.

EDIT
Ili ako bas zelis da mozes povuci titl sejvan uz video fajl (iz ne znam kojeg razloga), nasao sam neko prijelazno rjesenje dok ovi ne srede stvari.
Iste lokacije dodaj i preko upnpa i preko smba (bitno da ovo napravis)
Kad pustis stream preko upnpa, pozovi meni sa enter pa idi na postavke zvuka i titlova, search titl, pa odi u folder filma, ali ovaj puta preko smba!!! ... I odaberi titl.
Radi provjereno.
Neznam kakve si jabuke i kruške pomiješao no ima dva nacina jedan se zove panasonic drugi samsung i apsolutno ni jedan ni drugi neradi trenutno uz xbmc.

detaljnije pojasnjenje, ako upalim xbmc na kompu i odem na panasonic plazmu pod odabir media servera nadjem XBMC i povucem film bez ikakvih problem,ali titl nije nikako moguce povuc lokalno ili preko neta, jednostavno to neradi, te nije nigdje u xbmc-u to omoguceno.

Iz toga jedinog razloga koristim servio console, koji ima mogucnost direktno pogurat film i prijevod.
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote