View Single Post
Staro 19.10.2008., 12:10   #1
MiL
Premium
Moj komp
 
MiL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Split
Postovi: 120
2233BW i problem sa D-sub slikom

Prije osam dana sam uzeo 2233BW jer je imao Samsung panel. Vise nego zadovoljan monitorom sve do jucer kad sam spojio laptop na monitorov d-sub. Racunalo mi je inace uvijek spojeno na DVI i slika je super. Laptop ili masine na servisu mi idu na d-sub.

Molio bi vlasnike 2233BW da istestiraju svoj d-sub ako vec nisu jer mi je kvar skroz bizaran. Naime vise mi izgleda da ovom modelu ne radi "Auto Adjustment" kako treba.

Na nativnoj rezoluciji (1680x1050) slika ima totalno zeleni ton. Ako izvucem d-sub i vratim ga bude normalna ali premracna. Cim se stisne "Auto Adjust" slika opet pozeleni! Na nizim rezolucijama je boja kako spada. Auto Adjust vecinu vremena ne uspijeva nastimati sliku tako da na mjestima je tekst skroz zamucen. Uglavnom preko d-suba sve to jako lose izgleda. DVI radi i izgleda savrseno.

Proban drugi d-sub kabel, nije do njega.

Ima li tko slicnih problema na ovom modelu?

Najvise me nervira sta je proslo 7 (evo bas 8 dana, jel se racunaju vikendi?) dana od kupnje u Linksu prije nego sta sam ovo uocio i sad mora ici za Zagreb i sav taj proces koji traje 20 i vise dana. Drugi monitor koji dobijem vjerovatno nece imati Samsung panel nego neki CMO, itd...

Mislim da je Samsung izgubio jos jednu musteriju. Previse gresaka rade u zadnje vrijeme. Recimo njihovi zadnji DVD snimaci 223 su isto srot.
MiL je offline   Reply With Quote