Tema: Automobili
View Single Post
Staro 17.02.2018., 21:44   #34201
fAg
Banned
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: u hr
Postovi: 125
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Evo konkretno ako te bas zanima ja sam u 11. mjesecu platio redovni servis u Tomicu (7l ulja, filteriu lja filter klime, tekucina za kocnice, dijagnostika, njihov AW i ostala sranja/sitnice koja idu regularno na svakih 30.000 km oko 1900kn, dok recimo moj ujak je za Golfa 6cu isto takav servis platio 2400kn.

E pa sad ti vidi.

Problem je sto ljudi ka dkazsu skupo je odrzavanje takvog auta u biti obicno racunaju "servis" kod Jože u garazi iza zgrade kad mu oni donesu sami djelove sa onom kad otjeras u ovlasteni servis pa ti litru ulja naplacuju 130-150kn i sat rada 150-200 kn i ond anaranvo da je duplo skuplje u ovlastenom. Poanat aje da su SVI ovlasteni skupi naspram DIY bez obzira na marku .
Oprosti ali uopće te ne razumijem,jel možeš suvislije pisat i razumljivije? Šta je po tebi onda bolje? Servis kod Jože ili u ovlaštenom?
Pa nisi ni puno platio taj svoj servis za bmw-a s obzirom da je to premium marka,mada je sve to ništa,možda i duplo zarade na svemu tome.
Ja ti isto pričam da ako te hoće sjebat da će te sjebat samo tako,isto kao i mene koji se uopće nerazumijem u aute,lopovluk na sve strane.Tebi isto mogu pokrat dijelove na motoru samo tako,kaj ti znaš i vidiš kaj oni prčkaju po autu.
Starijem čovjeku je pazi ovlašteni servis naplaćivao uredno godišnje servise a oni apsolutno ništa nisu mjenjali,niti ulje,ništa.Mogal je puknut remen samo tako.
fAg je offline   Reply With Quote